Gündüz Evden Eve Taşımacılık 02245448541 Mudanya-Bursa

Hakkımızda Yazdır E-posta

Gündüz Evden Eve Nakliyat  2006 yılında sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacıyla Bursa'da kurulmuş olup tüm Türkiye'ye güvenle eşya taşımaktadır. 2006 yılında ikinci el eşya ticareti yapan firmamda  kendi evimi taşırken yaşadığım sıkıntılar ve hizmet yetersizliği evden eve nakliyat hizmeti için gerekli yatırımları yapmama ve evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermeye başlamama neden oldu.

İstedim ki evimi taşırken yaşadığım sıkıntıları başkaları yaşamasın. Diğer taraftan gördümkü evden eve taşıma sektöründe yaşadığım bölgeye has bir hizmet eksikliği, yetersizliği var ve evini taşıtanların bir çoğu benim gibi mağdur oluyor.

Bütün bu yaşadıklarım karşısında yaptığım yatırımlarla Gündüz Evden Eve Nakliyat kendimize ait çeşitli tonajlarda kamyon ve kamyonetleri sayesinde şehiriçi ve şehirler arası nakliyat hizmeti güvenli ve kaliteli bir şekilde vermeye başladı.

Taşımacılığını gerçekleştireceğimiz bütün eşyalarınızı sigorta kapsamı altına almaktayız ve sizlere güvenli nakliyat olanaklarını bütünüyle sağlamaktayız. Amacım evden eve nakliyat sektöründe Gündüz Evden Eve Nakliyat firmamın kısa sürede sektörde edindiği çok saygın yerini ekip çalışmasıyla yakaladığımız satandartlarla daha yukarılara taşımak. Bunu da yıllar önce kendi evimin nakliyesinde yaşadığım sıkıntıların vermiş olduğu tecrübeye ve sektördeki yenilikleri takip etmeye borçluyum.

Evden eve nakliyat işi tecrübe ve güven ister . Referanslarımız bölümünde daha önce çalıştığımız firmaları listeledik.
Kadromuzda bulundurduğumuz elemanlar tecrübeli , eğitimli , saygılı ve işini iyi bilen elemanlardır.
Ücretsiz verdiğimiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızın durumunu önceden görebilecek , hangi büyüklükte bir kamyonun taşıyacağını ve ne kadar ücrete taşınacağını öğrenebileceksiniz.

Müşteri memnuniyeti benim için herzaman ön plandadır ve genelde yaptığımız işten dolayı bir çok insan tarafından saygı ile anılırız.
Buda bizi Bursa nakliyat firmaları arasında farklı kılıyor.

 

Selçuk GÜNDÜZ

 

Harita'da Biz

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

You are here: Ana Sayfa HAKKIMIZDA

evden eve nakliyat