Gündüz Evden Eve Taşımacılık 02245448541 Mudanya-Bursa

Farklıyız, İddialıyız.Taşınmak Ne Demek Biliyoruz. PDF Yazdır E-posta

Ev, kültürümüzde çok önemli yeri bulunan olmazsa olmazımızdır. Anılarımızın, bugünümüz ve geleceğimizin iç içe geçtiği maddi ve manevi varlığımızdır.

Gerçek bir başarı hikayesine sahip GÜNDÜZ evden eve taşımacılığın sektörde yeralması  kurucusu Sayın Selçuk Gündüz'ün seneler önce yaşadığı olumsuz anılarla dolu taşınma kabusunun ardından sektöre yatırım yapmasıyla oldu.

Taşınmanızın her aşamasında alabildiğine titizlik ve özen göstermemizin sebebi taşınmanın ne demek olduğunu bilmemizdendir. Taşınmak bazen anılardan kopuş, çoğu kez yepyeni bir başlangıç, yeni ve güzel olana ulaşmaktır. Taşınırken endişe etmenize gerek yok. Biz yanınızdayız.

Farklıyız, İddialıyız

Evden eve nakliyat eşyalarınızın çokluğuna göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi, eşyalarınızın yoğunluğuna  göre kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici GÜNDÜZ evden eve nakliyat tarafından planlama ve üzretsiz ekstpertiz yapılır.

Eşyanın taşınacağı yeni yerinizi ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. Taşıma ekspertizi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

Taşınma gününde Taşınma ekspertizi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve taşıma anında ve devamında taşınmayı Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra taşıma başlar.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir.

 
You are here: Ana Sayfa

evden eve nakliyat